Taniec w Chmurach

Zapraszam do skorzystania z nietuzinkowej atrakcji weselnej, jaką jest „Pierwszy Taniec w Chmurach”. Ciężki (Niski) dym podczas pierwszego tańca daje wspaniały efekt unoszenia się Młodej Pary w chmurach. Dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości a zarazem romantyczności, oraz jest bardzo efektowny i sprawi że będziecie mogli poczuć się jak w bajce tańcząc w chmurach.
Wytwarzana z wytwornicy para przypomina niesamowite obłoki unoszące się tuż nad podłogą i dzięki temu dym ukryje drobne wpadki i „pomylone kroki” w tańcu, a goście będą obserwować to co najważniejsze, czyli powodzenie i radość na Waszych twarzach.

Dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu jednej z najlepszych firmy z tej branży czyli amerykański CHAUVET model: NIMBUS. (MERCEDES wśród wytwornic ciężkiego dymu). Jest to profesjonalne urządzenie, którego efekty są niezrównanie lepsze od tańszych produktów, szczególnie tych wykorzystujących przy „wytwarzaniu” ciężkiego dymu – płynów. W CHAUVET NIMBUS uzyskiwany efekt jest z samego suchego lodu! – powstaje para ze skondensowanego dwutlenku węgla i dzięki temu nie pozostawia on zadymionej sali, ani nie włącza czujników dymu, jest bezzapachowy i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu na parkiecie czy ubraniach. Zdjęcia zostały pobrane z oficjalnego serwisu producenta tego urządzenia.
Mój krótki film prezentujący CHAUVET NIMBUS (filmowany na dworze przy temperaturze powietrza +30 stopni), który przygotowałem – można zobaczyć na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=pFXgQcFAs4Q&feature=youtu.be
Dodatkowo dla spotęgowania efektu proponuję podświetlenie dymu (lub ścian tzw. „Dekoracja Światłem”) za pomocą profesjonalnych lamp LED RGB 3x18W.
Wytwornicę Ciężkiego Dymu można wykorzystać również na nietypową sesję zdjęciową, do reklamy lub do innych ciekawych sytuacji.