Taniec w chmurach

Zapraszam do skorzystania z nietuzinkowej atrakcji weselnej, jaką jest „Pierwszy Taniec w Chmurach”. Ciężki (Niski) dym podczas pierwszego tańca daje wspaniały efekt unoszenia się Młodej Pary w chmurach. Dym kłębi się delikatnie nad ziemią stwarzając atmosferę pełną uroku, tajemniczości a zarazem romantyczności, oraz jest bardzo efektowny i sprawi że będziecie mogli poczuć się jak w bajce tańcząc w chmurach. Wytwarzana z wytwornicy para przypomina niesamowite obłoki unoszące się tuż nad podłogą i dzięki temu dym ukryje drobne wpadki i „pomylone kroki” w tańcu, a goście będą obserwować to co najważniejsze, czyli powodzenie i radość na Waszych twarzach. Dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu jednej z najlepszych firmy z tej branży czyli amerykański CHAUVET model: NIMBUS. (MERCEDES wśród wytwornic ciężkiego dymu). Jest to profesjonalne urządzenie, którego efekty są niezrównanie lepsze od tańszych produktów, szczególnie tych wykorzystujących przy „wytwarzaniu” ciężkiego dymu – płynów. W CHAUVET NIMBUS uzyskiwany efekt jest z samego suchego lodu! – powstaje para ze skondensowanego dwutlenku węgla i dzięki temu nie pozostawia on zadymionej sali, ani nie włącza czujników dymu, jest bezzapachowy i rozprasza się po kilku minutach, nie zostawiając śladu na parkiecie czy ubraniach.

Wytwornicę Ciężkiego Dymu można wykorzystać również na nietypową sesję zdjęciową, do reklamy lub do innych ciekawych sytuacji.

Nie ukrywam, że w Internecie można spotkać tańsze oferty ale dodam, że konkurencyjne urządzenia wykorzystujące wspomniany powyżej płyn do dymu mają efektywny czas wyrzutu pomiędzy 20 a 50 sekund, a Pierwszy Taniec trwa najczęściej około 3 minut. (moje urządzenie może pracować 6 minut non-stop. Dla porównania proszę wpisać w YOUTUBE nazwę mojego proponowanego urządzenia (CHAUVET NIMBUS (wartość 5200PLN)) a następnie inne tanie konkurencyjne urządzenia: Eurolite NB150 ICE (wartość 1750PLN), ANTARI ICE 101 (wartość 2500PLN), ICE1800 BeamZ (wartość 1200PLN) lub D-1000 Ibiza Light (wartość 999PLN) (w tym przypadku sam sprzedawca uczciwie powiedział, że aby uzyskać w „miarę” dobry efekt trzeba użyć dwóch sztuk jednocześnie i podawaną przez producenta efektywność 160 metrów sześciennych mgły na minutę trzeba podzielić przez PIĘĆ! a maszyna pracuje tylko przez 20 sekund) i porównać efekt. Myślę, że dokonacie rozsądnego wyboru.

10

Dla Młodych Par, które zamówią mnie do prowadzenia swojej uroczystości rabat w wysokości 50% na usługę „Pierwszy Taniec w Chmurach”.

A oto mój krótki film prezentujący posiadaną właśnie wytwornicę ciężkiego dymu typu NIMBUS.

Na filmie użyto 4 kg suchego lodu i efekt trwał ok. 1,5 minuty, a ja najwięcej na jeden pokaz zużyłem 12 kg suchego lodu.

1 54