Prezentacja multimedialna

Prezentacja multimedialna łączy zalety obrazu i dźwięku, jest nowoczesna formą skierowaną do wszystkich Organizatorów pragnących wykorzystać podczas swojej uroczystości techniki komputerowe.

Prezentacja ślubna ze zdjęciami Pary Młodej to jedna z ciekawszych atrakcji weselnych. Pozwala przedstawić historię ich związku oraz  drogę do wspólnego szczęścia. A Waszej dalszej rodzinie lub przyjaciołom umożliwi lepsze poznanie wybranka/wybranki Waszego serca!

Prezentacja na wesele w oryginalnej formie może przedstawiać np. Młodą Parę z przed lat i stanowić wstęp do podziękowań dla rodziców. Zdarza się, że Państwo Młodzi czytają wcześniej przygotowany tekst przez mikrofon i przy zgaszonym świetle (aby był lepiej widoczny obraz) mają łatwiej w tym uroczystym momencie osobiście przekazać podziękowania.

Podczas tego pokazu możecie zobaczyć na naprawdę wielkim ekranie Wasze stare zdjęcia, na których widać zarówno rodziców, Was malutkich w kołysce…aż po zdjęcia z czasów obecnych. To wszystko w akompaniamencie dobrej muzyki a także komentarzy do prezentacji…
Prezentacja multimedialna podczas wesela z pewnością zachwyci wszystkich gości i na długo zapadnie w Waszej oraz ich pamięci.

Sprzęt wykorzystywany do prezentacji multimedialnej z powodzeniem może być wykorzystany do zabawy z KARAOKE.

CAM01913

DSC00190

prez na weselu