Repertuar

W mojej walizce można znaleźć wiele tysięcy nagrań (legalna baza muzyki) na wyłącznie oryginalnych płytach CD (ponad 600 szt. starannie dobranych i wyselekcjonowanych płyt oraz ponad 300 plików w formacie cyfrowym – gwarantujących najwyższą możliwą jakość dźwięku). (nie robię żadnych fiku-miku z laptopami i pirackimi, marnej jakości mp3 niepoważnymi w tej branży ). Proponuję Państwu niezapomnianą atmosferę przy ponadczasowych, sprawdzonych przebojach muzyki tanecznej, a także prezentuję muzykę nowych brzmień – przy których będzie można potańczyć, pobawić i zrelaksować się.

Każde przedsięwzięcie to dla mnie indywidualny projekt, poprzedzony dokładną analizą Państwa potrzeb i precyzyjnych ustaleń – odnośnie repertuaru muzycznego oraz nagłośnienia. Ponadto jestem otwarty na wszelkie sugestie z Państwa strony. Możecie Państwo również zrobić swoją listę utworów, które chcielibyście usłyszeć na imprezie i przekazać tę listę na spotkaniu ze mną. (do 20 nagrań w zależności od wybranego pakietu). W zależności od czasu trwania imprezy odtwarzam średnio ok. 100 – 120 utworów, moim zadaniem jest ich odpowiedni dobór jak i przemyślana kolejność grania w zależności od rozwoju sytuacji na parkiecie. Dla zainteresowanych osób mogę przekazać moją listę (w formie elektronicznej lub w formie wydruku) ok. 500 hitów, które najczęściej gram na imprezach – co ułatwi Państwu dokonanie wstępnego wyboru utworów. Bardzo ułatwia mi pracę gdy Organizatorzy wybiorą z przedstawionej listy około 30 utworów, które chcieliby na pewno usłyszeć i zatańczyć (znacie również gusta swoich gości) oraz określą preferowane gatunki muzyczne.  Niektórzy przysyłają mi również „czarną listę” – utworów muzycznych, za którymi nie przepadają. Tym sposobem możecie Państwo mieć istotny wpływ na rodzaj muzyki prezentowanej podczas imprezy.

(dodam, że znaczna ilość osób polega na moim doświadczeniu i nie narzuca mi swojej playlisty mówiąc tu cyt.: „Pan i tak wie lepiej co odtwarzać i należy robić aby była super zabawa”.)

Muzyka, jaką oferuję to bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych po najnowsze przeboje z list przebojów Eski czy Disco Polo. W mojej dyskografii znajduje się także: muzyka typowo weselna, muzyka biesiadna. Bogactwo stylów muzycznych oraz tytułów utworów sprawia, że każdy z gości znajdzie chwilę by zaistnieć na parkiecie.

Dodatkowo podczas uroczystości, możecie zasugerować (poprosić) w każdej chwili o zagranie swoich ulubionych utworów.

Przewiń do góry