O mnie

o-mnieDJLIDER to ja – choć nie jestem tylko Disc Jockeyem zajmującym się profesjonalną obsługą muzyczną wszelkich imprez. Jestem jedną osobą o wielu wcieleniach a mianowicie jestem w zależności od potrzeb również wodzirejem, wokalistą, prezenterem muzycznym, konferansjerem i narratorem posiadającym umiejętności rozbawienia i zagrania ciekawej, oryginalnej oprawy muzycznej, która przypadnie do gustu wszystkim Twoim gościom, bez względu na wiek.

Preferuję styl „starej” szkoły DJ-ów gdzie jednym z podstawowych narzędzi pracy jest mikrofon i kontakt z uczestnikami uroczystości. Aktualnie mam 40 lat i w tym ponad 20 lat stażu za konsolą, jestem mgr inż. elektronikiem (ukończona Wojskowa Akademia Techniczna), a bogate doświadczenie, profesjonalny sprzęt i praktyka zdobyta m.in. w Dziale Technicznym Radia Kolor umożliwia mi polecenie Państwu mojej oferty ze świadomością tego, że proponuję i gwarantuję usługi wysokiej jakości.

Jestem dumny z tego, że jestem człowiekiem godnym zaufania dla kontrahentów i zapewniam o swojej solidności. Prowadziłem imprezy dla osób prywatnych, urzędów państwowych oraz dla największych znanych firm m.in. dla COCA-COLI. Nie jestem „czarodziejem”, który opowiada bajkowe historie – tylko na wszystkie te okoliczności posiadam zarówno dokumentację fotograficzną jak i księgową. W mojej karierze nagłaśniałem z powodzeniem wystąpienia gwiazd polskiej estrady: Rudi’ego SCHUBERTA i Krzysztofa DAUKSZEWICZA, a na prywatnej imprezie śpiewał dla gości z wykorzystaniem mojego sprzętu Andrzej KRZYWY . Kilka razy awaryjnie ratowałem organizatorów z opresji, do których na 3 godziny przed np. weselem zadzwonił przedstawiciel zespołu muzycznego i oświadczył, że z różnych powodów nie przyjadą na wesele.

Mocnymi moimi stronami są: DOŚWIADCZENIE, ELASTYCZNOŚĆ, BOGACTWO MOŻLIWOŚCI oraz ROZSĄDNA CENA w stosunku do umiejętności i oferty!

Działam na terenie województwa mazowieckiego a w szczególności w Legionowie, w Warszawie i jej okolicach.

Istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT, a umowę od której odprowadzam podatki podpisuję za każdym razem. Treść zawarta w mojej umowie nie chroni tylko Zleceniobiorcę ale i Zleceniodawcę, wtedy macie Państwo gwarancję pewności i solidności, że nie wycofam się tuż przed ważnym Waszym wydarzeniem.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji odpowiem na nurtujące pytania telefonicznie lub mailowo a także chętnie spotkam się z Państwem, zaprezentuję zdjęcia, filmy z wesel i innych imprez prowadzonych przeze mnie.

Referencje

Dziękujemy za wspaniałe prowadzenie wesela! Fantastyczna zabawa, wszyscy goście byli zachwyceni. Dj potrafi porwać każdego do zabawy. Jest lepszy niż nie jeden zespół weselny. Serdecznie polecamy i życzymy udanej zabawy! Pozdrawiam

- Paulina Z.